Home Specjalne
Stacje w obudowie metalowej - specjalne


STLm-mobile

 

STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU STLm-mobile

 

Mobilna stacja transformatorowa na podwoziu jezdnym o szerokim spektrum zastosowań - jako stacja zastępcza w przypadku awarii stacji stacjonarnej, jako tymczasowe zasilanie np. placu budowy lub imprezy plenerowej, jako zasilanie przemieszczalnych odbiorników np. przy budowie dróg itp., jako zasilanie awaryjne z wykorzystaniem agregatu prądotwórczego.

IMG 0860m

Więcej…
 
SPp

 

STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU SPp

 

Przemieszczalna kontenerowa stacja transformatorowo-rozdzielcza o mocy 10 MVA i napięciu 30/6 kV przeznaczona jest głównie dla kopalń odkrywkowych (np. kopalnie węgla brunatnego). Stacja zasilana jest z linii napowietrznej 30 kV i przeznaczona do zasilania urządzeń na napięcie 6 kV oraz stacji odbiorczych 6/0,5 kV.

trafo-spp-z1

Więcej…
 
SKk

 

STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU SKk

 

Przemieszczalna kontenerowa stacja transformatorowo-rozdzielcza o mocy 630 kVA i napięciu 6/0,5 kV przeznaczona jest głównie dla kopalń odkrywkowych (np. kopalnie węgla brunatnego). Stacja przystosowana jest do zasilania odbiorników o napięciu 500 V w sieci z izolowanym punktem zerowym i kontrolą stanu izolacji (np. odwodnienie kopalni).

trafo-skk-z1

Więcej…
 
SKl

 

STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU SKl

 

Przemieszczalna kontenerowa stacja transformatorowo-rozdzielcza o mocy 630 kVA i napięciu 30/0,5 kV przeznaczona jest głównie dla kopalń odkrywkowych (np. kopalnie węgla brunatnego). Stacja przystosowana jest do zasilania odbiorników o napięciu 500 V w sieci z izolowanym punktem zerowym i kontrolą stanu izolacji (np. odwodnienie kopalni).

trafo-SKl

Więcej…
 
LCTS

 

STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU LCTS

 

Prefabrykowane stacje transformatorowe SN/nn typu LCTS przystosowane są do pracy w tropiku i przeznaczone są do instalowania na zewnątrz jako jednostki wolnostojące, posadowione na betonowym fundamencie.

trafo-lcts-z1

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2